אוהלי קמפינג- הבית שלכם בטבע 

5 (100%) 3 votes

מתכננים לצאת לטיול בארץ ישראל היפה וללון מחוץ לבית? אוהל קמפינג ישמש לכם לבית בכל מקום שתבחרו להקימו: בחוף הים, ביער, בפסגת ההר או בכל מקום אחר.

בשל העובדה כי קיים מגוון רחב של אוהלי קמפינג, באמת קשה לבחור מה הוא אוהל הקמפינג המתאים ביותר לצרכים שלנו.

ריכזנו עבורכם מספר כללי אצבע לבחירת אוהלי קמפינג שיענה באופן המדויק ביותר לצרכים שלכם

 1. אוהלי הקמפינג הנפוצים ביותר בארץ הם אוהלי קמפינג המתאימים למזג אוויר קיצי, אך דעו כי עומדת באפשרותכם האפשרות לבחור ממגוון רחב של אוהלים המתאימים למספר רב של עונות. תוכלו למצוא אוהלי קמפינג המתאימים לטמפרטורה בינונית- גבוהה ועד אוהלי קמפינג המתאימים לסופות שלגים ורוחות חזקות. במידה ואתם מרבים לטייל במהלך כל השנה, בחרו את האוהל הארבע עונתי. במידה ואתם מטיילים בעיקר בקיץ ובאביב, בחרו אוהל דו או תלת עונתי, ושימו לב כי רשת האוהל מאווררת מספיק.
 2. איכות ועמידות האוהל- אם כבר החלטתם להשקיע ממיטב כספכם ולרכוש אוהל קמפינג, הקפידו לבדוק את עמידותו וחוזקו של האוהל, שיאריך ימים ככל הניתן. אז מה חשוב לבדוק?
  • א. בדקו את משקל החוט ממנו נתפר האוהל- משקל הנחשב כטוב הוא בין 40 ל-70 דנייה (יחידת מידה). ככל שמשקל החוט גבוה יותר כך האוהל יישאר לצידכם יותר זמן. יחד עם זאת יש לשקול באיזו עונה אתם מטיילים בעיקר, ככל שמשקל החוט גדל, האוהל פחות אוורירי ונושם.
  • ב. צפיפות אריגה- צפיפות גבוהה משמעה עמידות לאורך זמן. צפיפות הנחשבת לטובה היא 170-200T (יחידת מידה לצפיפות אריגה).
  • ג. בדקו את תפר הרוכסנים ואת הרוכסנים עצמם- חשוב לוודא כי הרוכסנים גדולים וחזקים, נסו לפתוח ולסגור את הרוכסן במהירויות שונות.
  • ד. מוטות האוהל- בחרו מוטות אוהל חזקים- אלומיניום או פיברגלס. מומלץ להימנע ממוטות העשויים מפלסטיק בשל משקלם ועמידותם לאורך זמן.
  • ה. במידה ואתם מטיילים בעונות גשומות- בחרו אוהל בעל יריעת גשם, ככל שהיריעה עבה יותר, כך העמידות בפני גשם תהיה טובה יותר. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי ככל שהיריעה עבה יותר, משקלו של האוהל יעלה.
 3. נוחות שימוש- בחרו אוהל שתוכלו להשתמש בו באופן המתאים ביותר עבורכם. האם אתם זקוקים לאוהל קל משקל כיוון שאתם עתידים לסחוב אותו הרבה? האם אתם צריכים אוהל פתיחה מהירה? האם אתם זקוקים לתאי אחסון באוהל? האם פתח הכניסה רחב מספיק עבורכם ? דמיינו שאתם משתמשים באוהל וחשבו מה הייתם רוצים שיהיה בו. עכשיו תבחרו.

מבולבלים? יכולנו להעמיס עליכם עוד קריטריונים לבחירת אוהל, אך כיוון שאנו מניחים שאתם כבר מבולבלים נעצור כאן.

דבר אחד אחרון, בחרו חברה אמינה בעלת ותק וניסיון בתחום אוהל קמפינג שתוכל לתת לכם את הייעוץ המקצועי, האחריות ואת המחירים התחרותיים ביותר.

זקוקים לייעוץ וסיוע בבחירת אוהל קמפינג שיתאים בדיוק לצרכים שלכם? צרו קשר ונשמח לעזור!

אוהלי קמפינג
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.