אוהל לאירועים למכירה- סדר פעולות להתקנה

5 (100%) 9 votes

אוהל לאירועים למכירה הוא למעשה אוהל המורכב מיריעות PVC (איכותיות יותר או פחות), שלדת מתכת, העשויה בד"כ ממתכת מגולוונת או מפרופיל אלומיניום הנחשב איכותי יותר ועמיד לאורך שנים.

התקנת אוהל לאירועים אינה התקנה פשוטה, ודורשת ניסיון ומיומנות. על מנת להקל עליכם בתהליך בניית האוהל (במידה ולא הזמנתם התקנה), הכנו לכם רשימה מסודרת של פעולות שתעשה לכם את החיים קלים:

  1. ישרו את השטח עליו עתיד להיות מותקן האוהל. פנו אבנים גדולות מהשטח, בדקו כי השטח נקי מחפצים גדולים שימנעו מכם לנוע בשטח בקלות ובמהירות במהלך בניית האוהל למכירה.
  2. חלקו את חלקי האוהל על פי סוגים, כך שתוכלו למצוא במהירות כל חלק נדרש: חלקי האוהל מחולקים לפי הקבוצות הבאות: יריעות אוהל PVC, מוטות קיר (אותם תוכלו לזהות באמצעות בסיס העיגון שנמצא בתחתית, מוטות שדרת הגג (המוטות הארוכים ביותר), מוטות אלכסון הגג ומוטות בסיב הגג, המתחברים בין מוטות קירות האוהל לאירועים ובין הגג. כמו כן חברו את מחברי האוהל למכירה, בהתאם למספר הכניסות הקיימות במחבר.
  3. התחילו עם התקנת גג האוהל: חברו את שדרת הגג של האוהל באמצעות מחברי ארבע יציאות והמוטות הארוכים. לכל יציאה צדדית חברו את מוטות אלכסון הגג.
  4. כעת נעבור לחיבור מחברי הצד המחברים בין מוטות הקיר של האוהל לבין בסיס הגג. חברו את מחברי ארבע היציאות הנוספים ואליהם חברו את מוטות בסיס הגג. בסוף תהליך זה אתם צריכים לקבל גג בצורת משולש.
  5. התקינו את יריעת ה-PVC של האוהל על גג האוהל למכירה.
  6. התקינו את מוטות הקיר של האוהל, תחילה בצד אחד ולאחר מכן בצד שני.
  7. בתום התקנת מוטות הקיר של האוהל לאירועים התקינו את קירות האוהל.
  8. חזקו ואטמו את קירות האוהל לאירועים באמצעות גומיות ייעודיות.
  9. לאחר העמדת האוהל יש לקבע את האוהל למכירה לקרקע באמצעות יתדות פלדה ייעודיות אשר ימנעו מהאוהל לעוף עם הרוח.

*שימו לב, בכל מקרה, לא מומלץ להתקין אוהל לאירועים למכירה במזג אוויר סוער או לא צפוי, כיוון שאוהלים למכירה עשויים לעוף בסערות, אלא אם מקבעים אותם היטב.

בדקו אצלנו באתר גם >> אוהלי אבלים

אולי גם יעניין אתכם >> אוהל לייקרה

 

*המלצות אלו נועדו לסייע לכם בהתקנת אוהל לאירועים למכירה. האחריות המלאה להתקנת האוהל בצורה הנכונה היא באחריות המתקין, ואין לכותב המאמר או לחברת בייליין /רנטליין כל אחריות בגין שימוש בהנחיות אלו. יש להתקין את האוהל למכירה על פי הוראות היצרן.

אוהל לאירועים למכירה
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.