איך בוחרים מאווררים?

5 (100%) 4 votes

כללי אצבע לבחירת מאווררים

מאווררים משמשים כפתרון קירור במגוון רחב של מקומות ומאפשרים לצנן ולאוורר את החלל בו הם נמצאים. מאווררים אינם מהווים תחליף מלא  לפתרונות חימום אחרים המקררים באופן יעיל יותר, כדוגמת מזגנים ניידים או מצננים, אך יכולים לסייע בהקלת החום, השרב והלחות השוררים בארץ ביתר שאת בחודשי הקיץ הלוהטים.

למאווררים יתרונות רבים על פני פתרונות חימום אחרים:

  1. מאווררים חסכוניים בחשמל ובעלי צריכת אנרגיה נמוכה משמעותית משל פתרונות קירור אחרים ועשויים אף להגיע לפחות מחצי מעלות התפעול של מזגנים ניידים ומצננים..
  2. השפעתם של המאווררים מורגשת באופן מיידי ומקומי עם הפעלתם.
  3. מחירם של המאווררים זול יותר מכל פתרון קירור אחר.
  4. התקנתם ותפעולם של המאווררים פשוטה במיוחד, מלבד חיבור חשמל אין צורך בדבר.
  5. מאווררים אינם דורשים תחזוקה שוטפת, בשונה מפתרונות קירור אחרים.

במיוחד עבורכם, ריכזנו מספר כללי אצבע שיאפשרו לכם לבחור את המאווררים המתאימים ביותר עבורכם, בין אם תבחרו מאווררים לשימוש ביתי או בין אם תבחרו מאווררים לשימוש תעשייתי.

  1. תחום המאווררים כולל בתוכו מספר רב של סוגי מאווררים: מאווררים תעשייתים, מאוורר רצפה או מאוורר עמוד (מאוורר עומד יש שיאמרו), מאוורר קיר או מאוורר תלייה, מאוורר ביתי, מאוורר לגינה, מערפל מים, מאוורר עם מים ועוד סוגים רבים וטובים. החליטו תחילה מהו סוג המאוורר הנדרש עבורכם. האם אתם צריכים מאוורר עומד או מאוורר קיר שתוכלו לתלות? האם המאוורר עתיד לשמש כמאוורר ביתי, כמאוורר גינה או כמאוורר תעשייתי למחסן או למפעל ? האם בכלל נדרש לכם מאוורר תקרה שתוכלו לתלות בחדר לישון בנעימים?
  2. הגודל כן קובע- גודל החלל משפיע באופן ישיר על המאוורר לו תזדקקו. גודל המאוורר, עוצמתו ומיקומו קריטיים ביותר, וככל שהחלל גדול יותר תידרשו למאוורר עצמתי יותר או למספר מאווררים.
  3. נוחות תפעול המאוורר הינו קריטריון משמעותי, שכן אם תרכשו מאוורר תליה ללא שלט אותו תתלו על הקיר בגובה, ולא תוכלו להגיע אליו אלא עם סולם, במילה אחת- חבל. בחרו מאוורר המאפשר לכם להשתמש בו בנוחות. בחרו מאוורר בעל מספר רב ככל הניתן של עוצמות הפעלה על מנת שתוכלו לבחור את עוצמת האוורור הרצויה בהתאם לצורך. בחרו מאוורר בעל מנגנון צידוד שיוכל לקרר באופן שווה את כל החלל. רצוי לבחור מאוורר בעל אפשרות שינוי זווית. במידה ובחרתם מאוורר עמוד, חשוב לבחור עמוד טלסקופי אותו תוכלו לכוון בהתאם לצורך.
  4. בחרו מאוורר בהתאם לתקציב שלכם- כיום, קיימים בשוק מגוון רחב של מאווררים במחירים שונים ומגוונים, כך שחיפוש מעמיק ורחב של מאווררים יאפשר לכם למצוא את המאוורר המתאים ביותר עבורכם בתקציב שהגדרתם. במידה ותרצו לחסוך כמה עשרות (ואולי אף מאות) שקלים, נסו לחפש מאווררים במבצע בחודשי החורף או טרם פתיחת הקיץ. ישנן הנחות לא רעות בכלל.
  5. אחריות- אל תתפשרו על סעיף זה. דאגו שהמאוורר שאתם רוכשים מגיע עם אחריות של שנה אחת, לפחות. אחריות ארוכה ככל הניתן תבטיח כי המוצר הינו מוצר איכותי שיחזיק לאורך שנים וכי תוכלו לרכוש ולהשתמש במאווררים ללא חשש.

קריטריון נוסף לא פחות חשוב, שאינו נמנה על פרטים טכניים שיש לבדוק אודות המאוורר אותו אתם עתידים לרכוש, הוא החנות ממנה קונים את המאוורר. בחרו חנות אמינה, בעלת ותק וניסיון בתחום פתרונות הקירור בכלל והמאווררים בפרט. חנות שתוכל להבטיח לכם שירות תיקונים ואחריות, חנות שתוכל להבטיח לכם מחירים תחרותיים וחנות שתהיה זמינה עבורכם לכל מקרה של תקלה.

עדיין לא בטוחים מה המאוורר המתאים ביותר עבורכם? צרו קשר ונציג מקצועי יסייע לכם לבחור מבין מגוון המאווררים הקיימים אצלנו.

 

מאווררים

מאווררים
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.