כללי אצבע לבחירת מאוורר תעשייתי מומלץ

5 (100%) 5 votes

איך בוחרים מאוורר תעשייתי מומלץ?

מאוורר תעשייתי מומלץ הוא מאוורר אשר יאפשר לעובדים שלכם לעבוד במחסן או במפעל מבלי להרגיש את החום הכבד הפוקד את ארצנו מידי קיץ (ולעיתים אף בעונות המעבר).

בחירת מאוורר תעשייתי שיתאים לצרכי המפעל או המחסן היא בחירה המצריכה שקלול ותיעדוף קפדני של קריטריונים רבים. קיימים כיום רבים המוכרים מאווררים תעשייתים, מקצועיים יותר או פחות, ושוק המאווררים התעשייתיים מוצף בעשרות דגמים שונים של מאווררים תעשייתיים טובים פחות או טובים יותר. על מנת שתוכלו לבחור את המאוורר התעשייתי המתאים ביותר עבורכם ריכזנו עבורכם מספר כללי אצבע.

כללי אצבע לבחירת מאוורר תעשייתי מומלץ:

  1.  מאווררים תעשייתיים שונים מורכבים מחומרים שונים ואורך חייהם משתנה בהתאם לחומרים מהם מורכב המאוורר התעשייתי. החומרים המומלצים למאווררים תעשייתיים, במרבית המקרים, הינם אלומיניום יצוק או ברזל יצוק. היציקה של להב המאוורר תבטיח עמידותם לאורך זמן, ומתכת האלומיניום תבטיח כי הלהב לא יחליד בשל הלחות הגבוהה שקשה לפספס בארצנו. יחד עם חשיבות החומר ממנו עשוי הלהב, כדאי לא פחות לבחון את רשת הבטחון של המאוורר (יש לשים לב לאופן הריתוך של רשת המאוורר התעשייתי), לקוטר הרשת, למצודד המאוורר התעשייתי במידה וקיים, לבית המנוע ולמתלה המאוורר התעשייתי. בחרו מאוורר המורכב מחומר עמיד וחזק.
  2.  קיימים שני סוגים של מאווררים תעשייתיים: מאוורר תעשייתי לתלייה (מאוורר תעשייתי תלייה) או מאוורר תעשייתי על עמוד (מאוורר תעשייתי עומד)הצבת המאוורר התעשייתי על עמוד או תלייתו של המאוורר התעשייתי משתנה בהתאם לצרכי המפעל ובהתאם למיקומים הנדרשים למאווררים. אם אין לרשותכם מקום רב לתזוזה או שהמאוורר התעשייתי על עמוד עשוי להפריע לעובדים, מומלץ לרכוש מאוורר תעשייתי תלייה שיאפשר לכם לחסוך מקום. בחרו מאוורר תעשייתי שתוכלו להציב או לתלות בהתאם לצרכים
  3. בטיחות– אולי הקריטריון החשוב ביותר בעת בחירת מאוורר תעשייתי. כבעלי עסק אתם אחראים לשלום העובדים והאורחים המגיעים למפעלכם. בחירת מאוורר תעשייתי בטיחותי העומד בתקנים הקיימים יאפשר לכם לדאוג לשלום העובדים והאורחים ללא דאגות מיותרות. ביחרו במאוורר תעשייתי בעל רשת בטיחות צפופה מספיק שתימנע כניסת איברים וחפצים למרחב המאוורר. בכל מקרה בו נראה לעין "אלתור" שאינו תואם את מבנה המאוורר/ כבל המאוורר- אין לעשות שימוש במאוורר. בכל אופן, מומלץ לבחור במאוורר תעשייתי בעל אישור ותו תקן של מכון התקנים הישראלי.
  4. גודל החלל ישפיע על מספר המאווררים הנדרשים וגודלם– בחרו מאוורר תעשייתי אשר יתאים לגודל החלל הנדרש לאוורור. למפעלים ומחסנים מקובל להזמין מספר מאווררים תעשייתים שייתנו מענה לכל חלל העבודה.
  5. מאוורר יכול להוות מטרד רעש שימו לב כי מאוורר רועש עשוי להפריע לעבודה השוטפת ולתפקוד עובדיכם. בחרו מאוורר שקט ככל הניתן, שלא יפריע לכם ולעובדים למלא את משימותיכם.
  6. פונקציונליות המאוורר התעשייתי– האם אתם זקוקים למאוורר בעל מנגנון צידוד שיתסובב? האם אתם זקוקים למאוורר בעל מהירויות שונות? האם הפעלת המאוורר פשוטה? האם המאוורר ניתן להפעלה מרחוק באמצעות מתג או שלט?

שיקולים רבים, כבר אמרנו? אה, ויש עוד שני שיקולים חשובים לא פחות:

  1. מחיר המאוורר התעשייתי הינו פקטור לא פחות חשוב בעת בחירת המאוורר התעשייתי המתאים ביותר עבורכם. יקר אין משמעו איכותי ועמיד זול אין משמעותו לא איכותי. בחנתם את כלל הפרמטרים המופיעים בפוסט זה ומצאתם כי כלל הקריטריונים קיבלו מענה הולם?זה הזמן להזמין.
  2. בחרו חברה בעלת ותק וניסיון בתחום המאווררים התעשייתים ופתרונות הקירור- מאוורר תעשייתי מומלץ לרכוש מחברה המתעסקת בתחום זה ומכירה את מגוון המאווררים התעשייתיים בשוק, את יתרונותיהם וחסרונותיהם של מגוון דגמי המאווררים ושתדע להתאים עבורכם בצורה מיטבית את המאוורר התעשייתי המתאים ביותר עבורכם. ייתכן אף כי חברה המתמחה בתחום תוכל להמליץ לכם על פתרונות קירור נוספים שעשויים להתאים למפעל או למחסן, כדוגמת מצנניםם למכירה, מזגנים ניידים, מערפלים ועוד.

מבולבלים ? נשמח לעזור לכם לבחור את המאוורר התעשייתי המתאים ביותר עבורכם. השאירו פרטים או התקשרו עכשיו.

מאוורר תעשייתי מומלץ
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.