מאווררי תקרה או מזגן- מה עדיף ?

5 (100%) 5 votes

מאווררי תקרה או מזגנים- מה כדאי לקנות ?

רבים נתקלים בשאלה האם עליהם להתקין מאווררי תקרה בחללים השונים בבית או להסתפק במזגנים. אז בשביל לעשות לכם סדר, מפורטים השיקולים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת פתרון קירור לבית.

סוג החלל

מזגנים, מכל סוג שהוא, לא יתאימו כלל לשימוש בחלל חוץ, ולכן מאווררי תקרה מעוצבים / מאווררי תקרה עץ בעלי מנוע DC איכותי יהיו עדיפים ויספקו אוורור איכותי, מלטף וחסכוני בחשמל.

 

בכל מקרה בו מדובר בחלל פנים, בין אם מדובר בחדר שינה, סלון, מטבח, משרדים, מסעדה וכו'- ניתן, ואף מומלץ לשלב בין מאווררי תקרה למזגנים. ונעמוד על הסיבות:

מאוורר תקרה, חזק ככל שיהיה לא יוריד את הטמפרטורה בחלל ביותר ממעלה אחת או שתיים. פעולת מאוורר התקרה למעשה יוצרת זרימת אוויר שיוצרת תחושה של אוויר קר ונעים ובכך מקררת את השוהים בחלל.

מזגן, עצמתי ואיכותי ככל שיהיה, בהפעלה ממושכת יעלה כסף רב, יזהם את הסביבה ואף אינו בריא, על פי רופאים שונים.

שילוב מאוורר תקרה עם מזגן מאפשר את העלאת הטמפרטורה ועצמת המזגן, ובכך מביא לחסכון בצריכת החשמל, לשמירה על הסביבה ולהרגשת נוחות וטמפרטורה זהה של השוהים בחלל.

כמו כן שילוב כוחות בין מזגן למאוורר תקרה מאפשר לכם להדליק את המזגן עם טיימר למספר שעות קצובות, ומכאן לתת למאוורר התקרה להמשיך את פעולתו ולהזרים את האוויר הקר שנשאר בחלל למשך מספר שעות נוספות.

מבולבלים? אנחנו כאם בשביל לעזור לכם לבחור את מאוורר התקרה האיכותי ביותר שיתאים לכם כמו כפפה ליד. צרו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי עוד היום.

מאווררי תקרה
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.