מאוורר עמוד – היתרונות

5 (100%) 5 votes

עד לפני שנים ספורות היה מאוורר עמוד הפתרון הבלעדי לימות הקיץ הלוהטים. הם אלו שהיו אחראיים ליצירת משבי הרוח שציננו במעט את החלל ויצרו משב רוח מרענן. כיום הם נדחקו מעט הצידה בעקבות הופעתם של המזגים עם האפשרויות המוזלות השונות אך עדיין נשמר להם מקום של כבוד במקומות רבים.

המאווררים כבר לא תופסים היום מקום כל כך מכובד כפי שהיה בשנים עברו, אך עדיין נוכל למצוא אותם כמעט בכל בית גם אם מותקנים בו מזגנים. כי למאווררים ייחודיות משלהם ולא תמיד אנחנו זקוקים לקור העוצמתי של המזגנים. מאוורר עמוד – מהו בעצם, ולמה הוא כל כך טוב?

מאוורר עמוד – מי לא מכיר?

מאוורר הוא מוצר חיוני ביותר התורם רבות בכל מקום ובכל בית. נראה כי מיותר לתאר את המוצר כאשר כולנו מכירים אותו היטב.

מאוורר עמוד כשמו כן הוא. מאוורר המחובר לעמוד והוא ניתן לניוד הן מבחינת המיקום בבית והן מבחינת הגובה של המאוורר על גבי העמוד. משב הרוח של המאוורר הינו נעים ונוח מאוד ומסיבה זו אנחנו מוצאים את המאוורר גם במקומות שם ישנו המזגן.

היתרונות של מאוורר עמוד

  • מאוורר עמוד הינו מוצר יעיל ביותר באזורים פתוחים שם אין אפשרות להיעזר במזגן. המאוורר מצליח ליצור משב רוח נעים המצליח להקל ולו במעט על החום העז.
  • מאוורר עמוד הינו מוצר שמצנן את החלל בעלות נמוכה הרבה יותר מהמזגן. המזגן הוא מוצר יקר בפני עצמו ועלות השימוש בו הוא גם גבוה מאוד. המאוורר לא עולה הרבה והשימוש בו כמעט ואינו מורגש בחשבון החשמל החודשי.
  • מאוורר הוא מוצר שאינו דורש התקנה מורכבת. מחברים אותו לחשמל וממקדים אותו למקום הרצוי והוא מיד מתחיל לעבוד. המזגן דורש התקנה מורכבת וקידוחים בקירות ועוד.
  • המאוורר הוא מכשיר ירוק שאינו פולט מזהמים לסביבה, וככזה הוא מתאים מאוד לכל מי שאיכות הסביבה חשובה לו.
  • המאוורר הוא מוצר מתאים מאוד לאנשים הרגישים לקור העוצמתי והמלאכותי של המזגן. הם נהנים מאוד מהמאוורר המצנן אותם במינון הרצי והמתאים להם.

רכשו אצלנו מאוורר איכותי שיצנן לכם את הקיץ החם.

מאוורר עמוד
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.