מאוורר שולחני לקיץ נעים וקריר

5 (100%) 4 votes

כשהקיץ בשיאו והחום מחניק צריך למצוא פתרונות שיאפשרו לעבור אותו בצורה נעימה. יש כמובן את המזגנים שמקררים חללים בגדלים שונים אך הם צורכים לא מעט חשמל ולא תמיד רוצים לקרר חדר שלם אלא רק אזור מסוים. בשביל זה יש מאווררים שמתניידים בקלות ממקום למקום, מאווררים בשלל גדלים וצורות, ובעוצמות שונות בהתאם לצרכים. אך כשעובדים על שולחן, מול המחשב או בכל מצב סטטי אחר מאוורר שולחני הוא זה שיתאים, זה שיעמוד במקומו ויעשה את העבודה בצורה משולמת.

חשוב שיהיה שקט…

כשעובדים על שולחן, בין אם בכתיבה ובין בעבודה על המחשב, חשוב שיהיה שקט מסביב. יש מאווררים שעושים לא מעט רעש ואלו בעיקר הישנים, וכשמדובר על מאוורר שולחני חשוב לוודא שהוא שקט מספיק ושהוא לא מפריע לעבודה סביבו. מאוורר כזה צריך להיות בלתי מורגש מבחינת הרעש לו אך מורגש היטב בכל הקשור לאוורור שלו. במיוחד אם עובדים שעות רבות מול המחשב או בכל עבודה פיזית על השולחן, מאוורר שולחני יכול להיות פתרון מצוין שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מה עוד חשוב לדעת?

מאוורר שולחני יכול להיות עם בסיס, כזה שעומד על השולחן, יכול להיות מאוורר שתפוס בקצה השולחן על ידי "אטב" גדול (תופסן שמתחבר לשולי השולחן) יכול להיות גדול או קטן ויכול להיות במגוון צבעים. חשוב לוודא שמדובר במאוורר בטוח שעומד בתקנים הדרושים, מאוורר עם עוצמות שונות ועם יכולת צישוש. ובכן, מדובר על מוצר פשוט אך יעיל, מוצר שימושי מאוד שיכול להוות תחליף ראוי למזגן בלי לגרור עימו חשבון חשמל מנופח. אם אתם צריכים קירור מקומי, מאוורר שולחני הוא  בדיוק הפתרון בשבילכם.

מאוורר שולחני
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.