מאוורר תעשייתי מומלץ ולמה הוא משמש?

5 (100%) 3 votes

האקלים הישראלי החם המעיק כל כך על האנושות, לא מפריע רק לנו. הוא עלול לפגוע גם במכונות תעשייתיות, בגידולים החקלאיים וכמובן גם בעולם החי. כאשר מדובר בחקלאי או בתעשיין, במנהל משק חי ועוד, הרי שהמזגנים לא תמיד יוכלו לבוא בחשבון הן בשל העלות הגבוהה שלהם והן בשל התנאים, היות וחלק מאותם מקומות נמצאים באזורים פתוחים שהמזגן לא ממש יועיל להם. בדיוק לשם כך ישנו מאוורר תעשייתי מומלץ.

המאוורר התעשייתי עשוי לשמש במקרים רבים כמו במשק שם מגדלים בעלי חיים ברפתות, לולי תרנגולים וכדומה. כמו גם באולמות עבודה ואזורי תעשייה אשר שם ישנן מכונות רבות הצורכות את האוורור המתמשך סביב השעון. גם באזורים חקלאיים נדרש האוורור לצורך שמירה על הגידולים גם מפני חרקים שונים וכמובן לצורך האוורור החשוב במיוחד בחודשי הקיץ.

מאוורר תעשייתי מומלץ – איך הוא פועל?

המאוורר התעשייתי, בדומה לכל מאוורר רגיל, מורכב ממערכת של כנפיים קשיחות המופעלות באמצעות המנוע החשמלי. אך בשונה מהמאוורר הביתי, מדובר במכשיר שהוא הרבה יותר גדול ועוצמתי והוא מייצר משבי רוח עזים וחזקים הרבה יותר המצליחים להתפשט על פני רדיוס נרחב.

המאוורר התעשייתי מגיע בשתי תצורות. יש את המאוורר הנייח ויש את המאוורר הנייד. המאוורר הנייח נתלה בדרך כלל על התקרה או שהוא מותקן על הקיר. את המאוורר מן הסוג הזה אנו פוגשים בדרך כלל במסעדות, בבתי עסק במועדונים ועוד.

מאוורר תעשייתי נייד לעומת זאת, מוצב על פי רוב על מוט או שהוא מונח על גבי הקרקע. את המאוורר הנייד ניתן לכוון ולמקד בכל פעם מחדש על פי הצורך, ובכך ליהנות ממשב מדויק בהתאם לצורך.

אצלנו תוכלו להשיג את מאוורר תעשייתי מומלץ על שתי תצורותיו, כאשר גם ביניהן קיימים מגוון רחב של מידות, של דגמים שונים עם הבדלים בגודל ובמשקל וכן בדרגות המהירות שלהם ובעוד שלל תכונות נוספות.

כדאי לזכור כי מאוורר תעשייתי אינו דורש תחזוקה רבה ועלות הרכישה שלו כמו גם השימוש אינם גבוהים כלל, כמו כן מדובר במכשיר ירוק שאינו פולט מזהמים.

למידע ולפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ותיהנו גם אתם מאוורור מתאים לעסק שלכם.

מאוורר תעשייתי מומלץ
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.