מאוורר תעשייתי- פתרון מושלם לתעשייה 

5 (100%) 5 votes

מאוורר תעשייתי הינו, למעשה, שדרוג של מאוורר ביתי, שנפח מנועו הוגדל, להבי המאוורר הוגדלו וכמובן כל גוף המאוורר הוגדל. המאוורר התעשייתי מהווה פתרון קירור מושלם למגוון רחב של בתי עסק, כדוגמת גני אירועים, מפעלים, מחסנים, בתי מלאכה, בריכות ציבוריות ועוד, וכן מהווה פתרון אוורור מעולה לגינות וחצרות פרטיים.

מאוורר תעשייתי קיים במגוון גדלים וסוגים, החל ממאוורר תעשייתי 20' ועד מאוורר תעשייתי רוטורי (המאווררים הענקייםש האלו שנראים תלויים על תקרות בקניונים ובגני אירועים שונים).

יתרונות מאוורר תעשייתי על פני פתרונות קירור אחרים, כדוגמת מצנן אוויר ומזגנים ניידים:

  1. צריכת חשמל נמוכה בהשוואה לזו של מזגן נייד- מרבית המאווררים התעשייתיים בעלי צריכת חשמל של אגורות בודדות לשעה, עובדה המאפשרת הפעלתם "ללא חשבון".
  2. מאוורר תעשייתי בעל עצמת אוורור שאין כמותה בתחום פתרונות הקירור. אם ברצונכם לאוורר חלל גדול במיוחד מאוורר תעשייתי הוא הפתרון עבורכם.
  3. מאוורר תעשייתי קיים במגוון רחב של סוגים ודגמים: מאוורר תעשייתי על עמוד, מאוורר תעשייתי לתלייה ומאוור תעשייתי רצפתי. בשונה ממצנן אוויר וממזגן נייד, את המאוורר התעשייתי תוכלו לתלות על הקיר ובכך לחסוך במקום/ למנוע הפרעה מיותרת לעוברי האורח במקום בו תציבו את פתרון הקירור.
  4. אחזקה- מאוורר תעשייתי אינו דורש כמעט תחזוקה- לא תצטרכו למלא מים, כשם שנדרש במצנן אוויר, לא תידרשו למלא גז מזגנים, כשם שנדרש במזגן נייד או מזגן נייח, לא תידרשו לשמן את המאוורר ולא תידרשו לנקותו, כשם שנידרש לנקות מצנן אוויר או מזגן נייד.
  5. אורך חיים- בסופו של דבר מאוורר תעשייתי הינו "גוש" מתכת, כאשר לרוב מדובר ביציקת פלדה או אלומיניום, שעמידות חומרים אלו ידועה כרבת שנים. מאוורר תעשייתי יילווה אותכם לאורך שנים רבות, ללא צורך בהחלפת חלקים, שדרוגים וכו'.

 

לסיכום, למאווררים תעשייתיים יתרונות רבים על פני פתרונות קירור אחרים הקיימים בשוק.

זקוקים לסיוע בבחירת המאוורר התעשייתי שמתאים לכם? צרו קשר ונשמח לסייע.

מאוורר תעשייתי
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.