מדריך לבחירה נכונה של מצנן אוויר | איך לבחור מצנן אוויר?

5 (100%) 5 votes

איך לבחור מצנן אוויר
מצנן אוויר הוא פתרון מיזוג יעיל וזול, בהשוואה למזגן נייד וכן בהשוואה למאווררים תעשייתיים ופתרונות קירור נוספים.
טרם בחירת מצנן אוויר התאימו את המצנן לגודל החלל- לכל מצנן כושר כיסוי שונה, בהתאם לעצמת המנוע של המצנן, בהתאם לסוג הפדים של המצנן ובהתאם:
הנוסחה לחישוב העוצמה הרצויה היא גודל החלל חלקי שתיים. לחישוב נפח החלל נחשב: אורך Xרוחב X גובה. לא תמיד תמצאו מצנן אוויר שיתאים בדיוק למידת החלל, פשוט עגלו את הספרה שיצאה לכם כלפי מעלה למצנן הכי קרוב אליכם. שימו לב, מצנן אוויר בעל מגוון עוצמות הפעלה ולכן תוכלו להתאימו בקלות לחלל, גם אם המצנן גדול יותר מהחישוב שיצא לכם.
לאחר שהבנתם את גודל המצנן הדרוש לכם- החליטו האם אתם זקוקים למצנן אוויר עם מערכת יינון אוויר. בד"כ, בחללים סגורים, אוורור החלל לוקה בחסר, ועל כן יש צורך במערכת יינון אוויר אשר מטהרת ומנקה את האוויר.

תכונות פיזיות של מצנן האוויר שכדאי לבדוק לפני בחירת מצנן לעסק שלכם:
1. גלגלים- האם אתם זקוקים למצנן אוויר בעל גלגלים מאסיביים או שמצנן האוויר שלכם עתיד לעמוד במקום אחד קבוע. שימו לב כי גודל הגלגלים חשוב מאוד, אך לא פחות חשוב בסיס הגלגלים עליהם מותקנים הגלגלים. בחרו מצנן אוויר בעל בסיס גלגלים מאסיביים.
2. מנגנון צידוד- האם אתם זקוקים למנגנון צידוד שיסייע בפיזור אוויר אופטימלי בחלל ?
3. שלט רחוק- האם אתם זקוקים לשלט רחוק שיאפשר לכם לשלוט על המצנן מרחוק ?
4. גודל מיכל המים- בחרו מיכל מים גדול ככל הניתן, אשר יאפשר לכם להפעילו ללא דאגה.
5. כניסות אוויר- ככל שלמצנן האוויר יותר כניסות אוויר כך יכולת האוורור והקירור שלו טובות יותר. בחרו מצנן עם כניסות אוויר רבות ככל הניתן, ולפחות 2 כניסות אוויר.

לאחר שבחנתם את כל הפרמטרים מעלה, לבסוף, ואולי הכי חשוב, בחרו חברה ותיקה ומנוסה בתחום מצנני האוויר שתעמוד מאחוריכם בכל תקלה.

זקוקים לסיוע בבחירת מצנן אוויר ? צרו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי עוד היום !

0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.