מזגן נייד לבית – יתרונות לרוב

5 (100%) 6 votes

מזגן נייד- יתרונות בעיקר

בשנים האחרונות הפכו מזגנים ניידים לנפוצים במיוחד, בעיקר בבתים בהם עורכים שיפוצים, בדירות שכורות, כאשר השוכר לא רוצה להשקיע ברכישת מזגן קבוע, ומעוניין לרכוש מזגן נייד שיעבור איתו מדירה לדירה, ובקרב משפחות אשר לא זקוקות למזגן בכל חדר, אלא מעוניינות להעביר את המזגן הנייד מחדר לחדר.

מזגנים ניידים, הם, למעשה, מזגנים לכל דבר ועניין, פועלים עם גז מזגנים ובעלי צינור פליטה, אותו יש להוציא מחלון הבית על מנת להיפטר מהאוויר החם הנוצר מפעולת מנוע המזגן הנייד.

אז מה הם יתרונות מזגן נייד בכלל, ובפרט על פני פתרונות קירור אחרים, כדוגמת מצנן אוויר ומאווררים ?

  1. מזגן נייד כשמו כן הוא- נייד. תוכלו להעביר את המזגן הנייד ממקום למקום מבלי להזדקק להתקנות מסובכות, קדיחות, הברגות ושאר ירקות. המזגן הנייד זמין וניתן להעברה בקלות רבה מחדר לחדר בבית, בהתאם לצרכים שלכם. הדבר היחיד שתידרשו לעשות הוא להוציא את צינור המזגן הנייד מחלון החדר.
  2. עצמת הקירור של מזגן נייד חזקה באופן משמעותי ממצנן אוויר או מאווררים, שכן, טמפרטורת המזגן עשויה להגיע עד 16 מעלות, בהתאם לדגם המזגן הנייד, בעוד מצנן אוויר, לדוגמה מקרר לטמפרטורה של כ-20 מעלות.
  3. צריכת חשמל- מזגן נייד נחשב צרכן חשמל גדול יותר מאשר מצנן האוויר או המאוורר. אך תוכלו להשיג מזגנים ניידים למכירה בעלי דירוג אנרגטי גבוה וצריכת חשמל נמוכה מזו של מזגנים נייחים.

בשנה האחרונה יצא חידוש מעניין בתחום פתרונות הקירור- מצנן אוויר שהוא למעשה מזגן נייד לכל דבר ועניין, ואפילו מוצר שעדיף על פני המזגן הנייד, שכן אין לו צינור פליטה, והאוויר החם הנפלט מהמצנן ממוחזר בתוך מצנן האוויר ויוצא מחדש לחלל החדר כאוויר נקי. למצנן האוויר מערכת יינון המנקה את האוויר, בקר לחות המאפשר לשלוט על רמת הלחות בחלל וכן מאפשרת למצנן להגיע לטמפרטורות של מזגן נייד או מזגן נייח.

זקוקים לעזרה בבחירת פתרונות קירור שיתאים לכם (מגוון פתרונות קירור, ובכללם מצנן אוויר, מזגן נייד, מערפלים ומאוורר תעשייתי)- צרו קשר ונשמח לסייע

מזגן נייד לבית
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.