הדברים שלא ידעת שיש לך באוויר החדר והקשר שלהם למצנן אוויר ביתי

5 (100%) 1 vote

מדינת ישראל מדורגת גבוה בדירוג המדינות המובילות בזיהום אוויר בקרב המדינות המערביות.

הנתונים מעוררים תהייה, כיצד הנושא לא מקבל מספיק תשומת לב ברמה הלאומית: מעל 1200 הרוגים בשנה כתוצאה מזיהום אוויר, ואולי אף יותר מטריד מזה, כהורים לילדים- כל ילד חמישי בישראל סובל מבעיות נשימה.

 

הבקטריות חוגגות, ואתם מרגישים את זה

בחלל הבית נפלטים יונים חיוביים (על אף היותם חיוביים, הם פחות טובים לנו) רבים ממסכי המחשב, מסכי הטלוויזיה ומכשירי חשמל נוספים, אשר בשילוב עם קרדית האבק, בקטריות, וירוסים וחלקיקי עור יבשים מקימים חגיגה משלהם אשר מביאה במהירות לכאבי ראש, מיגרנות, אלרגיות, תשישות, דיכאון וכו'. את האוויר הרווי ביונים חיוביים ובשלל הבקטריות חייבים לנקות ולטהר. בדיוק לשם כך הומצא לפני שנים לא רבות מכשיר היוניזאטור- מכשיר אשר מוסיף יונים שליליים לחלל ומנקה את האוויר.

 

מהפכה בחלקת האלוהים הקטנה שלכם – מצנן אוויר ביתי שיפתור לכם את כל הבעיות

אנו לא מצפים מכם לצאת לכיכר העיר ולהתחיל למחות נגד זיהום האוויר. אבל על חלקת האלוהים הקטנה שלכם אתם יכולים להשפיע, כבר ממחר, בקלות ובעלות מזערית.

לאחר שנים רבות של פיתוח בלעדי, יצרנו עבורכם פתרון ייחודי- מצנן אוויר ביתי בעל יוניזאטור פנימי אשר מטהר את האוויר, מוסיף יונים שליליים לחלל האוויר ומאפשר לכם להינות מאוויר צלול ונקי, ברמת זהות גבוהה מאוד לאוויר הקיים בחוף הים או במפלי המים בטבע. מצנן האוויר הביתי VERTO בעל תו תקן ממכון התקנים הישראלי.

מצנן האוויר הביתי VERTO הינו פרי פיתוח של שנים רבות ובעל יתרונות רבים: למצנן האוויר עוצמה של 5000 (!!!) מק"ש, מערכת יוניזאטור מתקדמת, פילטרים בטכנולוגיה מתקדמת אשר כולאים את האבק ומנקים את האוויר בחלל החדר, רמקול מרחיק יתושים, בקר לחות פנימי אוטומטי, מנגנון צידוד ומערכת הזרקת מים חסכונית.

מצנן אוויר ביתי  VERTO יאפשר לכם לצנן חללים של עד 30 מ"ר ביעילות, תוך חיסכון משמעותי בחשמל (5 אג' לשעה) ולהיפטר מחשבון החשמל המנופח שמגיע אחרי שהמזגן היה דלוק כל החודש.

צריכים סיוע בבחירת מצנן אוויר ביתי ? השאירו פרטים וקבלו ייעוץ מקצועי עוד היום.

מצנן אוויר ביתי VERTO
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.