מצנן אוויר -משב רוח רענן לעסק

5 (100%) 5 votes

"להכניס לעסק שלך משב רוח רענן"

מצנן אוויר – הדרך היעילה והחסכונית לצנן חללים גדולים, בין אם פתוחים ובין אם סגורים, ולאפשר למעבר של אוויר צח ולמשב רוח רענן.
 

מצננים- המוצר, שיתרום לפריון העבודה שלך.
בשנים האחרונות, מצננים הפכו למוצר מבוקש בקרב בתי עסק, כמו מסעדות, ברים, בתי קפה, אולמות אירועים אבל לא רק, גם מפעלים, חממות ומחסנים מוצאים בהם שימוש רב, שמסייע לפריון העבודה בקרב עובדי התפעול, ונמצאים זמן רב במרחבים סגורים ולא מאווררים או ממוזגים.
כאשר מציבים מצננים במרחבי העבודה, העובדים יכולים לבצע את עבודתם, ללא הפרעה, או תחושת עייפות והתייבשות כתוצאה מהחום. סביבת העבודה נעימה יותר, ולכן אורך ותדירות ההפסקות מתקצר.
פעולת המצנן, כשמה כן היא, צינון האוויר, כך שאם בחוץ שוררות כ42 מעלות, המצנן יוכל לקרר את האוויר לכ26 מעלות.

סוגי המצצנים הקיימים בשוק:
מצנני אוויר תעשייתים- הם קטנים בגודלם וניידים, אבל בעלי הספקים גבוהים, ובעלי ביצועים חזקים, כך שהם יכולים לצנן חללים גדולים, הם בעלי מנגנון של אידוי מים פנימי, סינון טבעי של אוויר, צידוד אוטומטי לימין ולשמאל, צורך בין 8-10 ליטר בשעה .
מצנני אוויר למרחבים פתוחים- מצננים העובדים באמצעות אידוי מים פנימי, חלקם מגיעים עם צג LCD, יונזטור פנימי לטיהור האוויר בחלל, מיכלים מיכל מים גדול לזמן עבודה ארוך, קיימת גם אפשרות חיבור קבועה למים. (מתאים מאוד לחממות, מפעלים ומחסנים), מהירויות משתנות, צריכת המיים לשעה נעה בין 2-4 ליטר.

איך לבחור מצנן אוויר ?

חשוב להתאים את מצנן האוויר לגודל השטח אותו רוצים לקרר, אם מדובר בחדר גדול, רצוי לקחת מצנן תעשייתי, אם מדובר בחצר של עסק או בית, מצנן קטן עשוי להספיק.
אם ברצונכם לנייד את המצנן, הזמינו מצנן עם גלגלים.
קיימים מצננים קבועים, תעשייתים בעיקר, שמתאימים לחממות, מפעלים ולמחסנים גדולים, ניתן להוסיף להם גיסוי ופדים.
מצנן אוויר ביתי קטן מקרר שטח של 20 מ"ר, קיימים מצננים כמו ציקלון, שמקררים 60 מ"ר, ואילון המצננים התעשייתים הגדולים מצננים שטחים של 300 מ"ר.
צרו עמנו קשר לקבלת ייעוץ ולהתאמת מצנן אוויר לצרכיכם  

מצנן אוויר תעשייתי
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.