מצנן מים – הצינון הכי נעים

5 (100%) 7 votes

מצנן מים הוא למעשה מערכת צינון הפועלת בשילוב של מים עם אוויר כאשר קיימת רפידה שממנה מתאדים המים וכאשר האוויר זורם דרכה הוא מתקרר ונוצרת אווירה קרירה ולחה בחלל.

רפידות הקירור הנמצאות במצנן הינן יריעות המיוצרות מצלולוזה מחורצת המודבקות יחד זו אל זו. החומר הזה משולב באמצעים כימיים יחד עם רכיבים מיוחדים נוספים, זאת על מנת למנוע ריקבון ולהעניק למוצר חיי שירות איכותיים וארוכים.

מצנן מים – למי הוא מתאים?

מצנן המים יכול להתאים לכל סוג של חלל. גם לחדרים בתוך בתים פרטיים, שם נעשה שימוש במצנן ביתי, וגם בבתי עסק. שם ייעשה שימוש במצנן התעשייתי. מצנן מים זהו מוצר הדורש התאמה על פי צרכי הלקוח על מנת שהוא ייהנה ממוצר שישרת אותו ויעניק לו את הצינון ואת הקירור בעוצמה הדרושה. כאשר אנחנו באים לרכוש את מצנן המים לכל צורך שהוא, לבית, למשרד או אפילו לאולמות אירועים וכדומה, עלינו להיוועץ במומחים המכירים את המוצרים ואת אופן פעולתם מקרוב, כי רק כך נוכל לקבל את הייעוץ המלא ואת חוות הדעת המקצועית באשר לסוג המצנן, גודלו ורמת התפוקה שלו, בהתאם לצרכים האישיים שלנו.

איך זה עובד?

מערכת חלוקת המים הנמצאת במצנן המים פועלת על פיזור המים על פני משטחי הרפידה והיא מבטיחה אספקה של המים באופן אחיד על מנת לשמור שאלו לא יבואו במגע עם המשטח הרטוב. המאווררים הנמצאים בתוך מצנן מים יוצרים לחץ שלילי וזה מה שגורם לאוויר שיעבור דרך הרפידות. המגע בין האוויר לבין המים הוא זה שיוצר את הצינון הנוצר מהמצנן.

אפקט הקירור של המצנן פועל באופן כזה שכאשר הלחות נמוכה יהיה אפקט הקירור באידוי טוב יותר. כך שבעצם אנחנו מרוויחים את הקירור הכי טוב, בדיוק בזמן בו הוא נחוץ לנו.

יש לכם שאלות נוספות אודות מצננים למכירה ? צרו קשר ונשמח לעזור

מצנן מים למכירה, 23,000 מק"ש
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.