מצנן נייד – אמצעי הקירור מאז ולתמיד

5 (100%) 5 votes

מצנן נייד זהו אמצעי קירור עתיק יומין המוכר לנו מזה עשרות שנים כאשר הטכנולוגיה המתפתחת והמתקדמת מיטיבה גם אתו וממכונה מגושמת ומרעישה, הפך המצנן של היום לכלי הרבה פחות מסורבל, נוח יותר לשימוש וכזה היוצר אווירה נעימה וקרירה מבלי ליצור רעש.

מצנן נייד, נמצא כיום בשימוש בהרבה מאוד מקומות והוא מצליח לשמור על מעמדו למרות שקמו למצנן מתחרים רבים בדמות המזגנים, מערפלי המים ועוד. המצנן הינו כלי בעל יתרונות רבים אשר בזכותם הוא מצליח לשרוד את התהפוכות הרבות בתחום הקירור והצינון בבית ובחוץ.

מהם היתרונות של מצנן נייד?

המצנן הנייד זהו מצנן אשר ניתן לעשות בו שימוש בכל מקום בו דרוש הצינון.

היתרונות הבולטים של המצנן הנייד על פני כל אמצעי הקירור האחרים הקיימים היום בשוק כמו המאווררים או המזגנים הינן –

  • אין צורך בהרכבה – בניגוד למזגן המצריך הרכבה והתקנה מורכבת הכולל קידוח בקיר, וכמובן שלאחר ההתקנה לא נוכל לנייד אותו מחדר לחדר בכל פעם שנרצה. הרי שמצנן נייד אינו דורש את הדבר. הוא מוצב על גלגליו וכך מצנן עבורנו כל חדר וכל חלל רצוי.
  • המצנן קל לניוד – המצנן מורכב על גלגלים איכותיים וקל מאוד להניע את המצנן ולהעביר אותו מחדר לחדר בלי טרחה רבה.
  • אווירה נעימה ונקייה – הטכניקה שעל פיה פועל המצנן אלו המים אותם ממלאים במצנן וכאשר הם מתאדים על ידי המצנן נוצר אוויר קר, נקי ונעים במיוחד.

אם נשווה את האוויר של מצנן נייד לאוויר של המזגן, הרי שקיים הבדל גדול כי המזגן אינו דואג שיהיה לנו אוויר נקי. כך גם המאוורר שבעצם מניע את האוויר וגורם למשב רוח אך לא מעבר לכך. האוויר של מצננים הינו אוויר נעים במיוחד.

 

מצנן אוויר נייד למכירה, 8,000 מק"ש
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.