מצנני אוויר – להשגת טמפרטורה נעימה השתמשו במצנני אוויר

5 (100%) 5 votes

כאשר יש צורך למזג שטח פתוח או חלל פתוח חלקית, מצנני אוויר הם המענה המתאים. כך תוכלו להפחית את הטמפרטורה בחדר ולעשות את האוויר לנעים וללח.

כולנו מכירים את המזגן. המכשיר החשמלי שעושה פלאות בחדרים סגורים. אנחנו מפעילים אותו בלחיצת כפתור ולאחר זמן מה אנחנו חשים באוויר נעים וקריר שממלא את החדר ומניס את הלחות ואת החום הישראלי החוצה. אבל לא בכל מקום מתאים וטוב להשתמש במזגן. יש מקומות בהם מוצלח יותר לבחור מצנני אוויר. כאשר מדובר על שטח פתוח כמו מרפסת וחצר. או על שטח פתוח חלקית כמו מרפסת מקורה וכדומה מומלץ יותר לבחור במצנני אוויר. כך תשיגו אוויר נעים וקירור גם במקום פתוח.

מהו המצנן? מהם היתרונות שלו?

מצנני אוויר הם מכשירים חשמליים שפועלים בטכנולוגיה חדשנית. הוא יונק את האוויר שנמצא בסביבתו. ובעזרת טכניקה מיוחדת הוא מצנן אותו. לאחר מכן הוא פולט את האוויר המצונן וכך מנעים את האוויר בשטח. המצנן פועל על אנרגיית החשמל ובמרבית הדגמים ניתן להפעיל אותו גם באמצעות שעון שבת. לפני ההפעלה יש צורך למלא מים במיכל המיועד בכמות המתאימה על פי המסומן בהוראות. לאחר הפעלת מצננים תתחילו להרגיש באוויר הנעים והלח שהמצנן פולט. ואל דאגה – המצנן לא מתיז טיפות מים סביב. המים נועדו בשביל לספק לחות לאוויר.

למצנני אוויר יתרונות רבים, ראשית הוא פועל בצורה יעילה גם באזורים פתוחים. מה שמזגן לא יכול לעשות יעשה המצנן. כמו כן הוא נייד ונוח לתפעול – אין צורך בהתקנה. מניחים, מחברים לחשמל וממלאים את המים – והוא בפעולה. מלבד זאת הוא פועל תוך צריכת חשמל מועטה. בשונה מהמזגן שזולל חשמל, המצנן לא משפיע בצורה ניכרת על חשבון החשמל.

מצנני אוויר – מכשיר חשמלי מוצלח למטרה של קירור שטחים פתוחים!

מצנני אוויר
0

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר.