פטריית חימום

חתונה, יום הולדת, אירוע משפחתי או אפילו יציאה ספונטנית לבית קפה בימי החורף היא טיפה יותר מסובכת וזאת בשל מזג האוויר הסגרירי. אז מה עושים ? פשוט מוותרים? אז זהו שלא. לובשים משהו חמים ויוצאים. אה רגע! אבל הישיבה בחוץ אולי לא תהיה נעימה וקר מידי. יש פתרון גם לזה . פטריית חימום.

פטריית חימום- מה זה ולמה היא משמשת?

פטריית החימום היא כמו תנור חימום אבל הרבה יותר בטיחותי , היא גבוהה יותר מתנור חימום- ובכך היא מאפשרת הפצת חום לטווח גדול יותר, וכן גם אם ישנם ילדים בסביבת פטריית החימום היא  אינה מסכנת אותם והם לא יכולים להגיע ולגעת בה.

פטריית החימום מפזרת את החום בצורה אחידה ומי שיושב בקרבתה מרגיש חמים , שלא כמו תנור אשר מפיץ חום ישיר וחייבים לשבת ממש מולו, פטריית חימום מספקת חימום למרחק בצורה מעולה.

למה היא נקראת כך? ניחשתם נכון כי הצורה שלה בדיוק כמו פטרייה, עם רגל ארוכה ומעליה כובע בצורת ראש הפטריה.

הפטרייה שתחמם אתכם בחורף

יש לכם דירת גן, או מרפסת ואתם לא יכולים לוותר על ישיבה בשעות הערב גם אם יורד גשם בחוץ? בהנחה שיש לכם גגון או פרגולה אשר עוצרים את טיפות הגשם, עדין ישנו עניין הקור שיש לפתור. תוכלו להתכסות בשמיכה אבל אז לא תוכלו לשתות את הקפה או לאכול ארוחה טובה, לכן פטריית חימום היא הפתרון החדשני והפופולארי שמאפשר לכם ליהנות מישיבה בחוץ גם שהגשם דופק על החלון.

לפטריית החימום ישנו מנגנון פיזור אחיד של החום- כך שאתם יכולים להמשיך לשבת בחוץ ולאכול באין מפריע.

אבל רגע, חכו! לפני שאתם רצים לקטוף לכם פטריית חימום, יש לוודא שפטריית החימום בעלת תו תקן והיא בטוחה לשימוש. קיימים כיום בשוק מגון רחב של יצרנים ומשווקים אשר מוכרים פטריות חימום שאינן מאושרות ובטיחותיות לשימוש.

נ.ב

רק שתדעו שהיא הדבר החם ביותר כיום, תרתי משמע, בתחום פתרונות החימום.

רוצים עזרה בבחירת פטריית חימום שתתאים לכם? התקשרו עכשיו וקבלו ייעוץ מקצועי.