קמין עץ

קמין עץ הינו אחד מאמצעי החימום הותיקים, המוכרים והיעילים הקיימים בשוק פתרונות החימום. בנוסך לקמין העץ קיימים סוגים ואמצעים רבים לחימום הבית. לכל פתרון חימום יתרונות וחסרונות.

קמין העץ בעל יתרונות רבים, שכן עלויות התפעול שלו נמוכות משמעותית ביחס לפתרונות חימום אחרים, קמין העץ אינו מיבש את האוויר ומייצר חום נעים ומלטף במיוחד, מסוג כזה שרק קמין עץ יכול לייצר.

אווירה מיוחדת ורגועה

ימי החורף הם ימים מיוחדים בהם כל בני המשפחה בבית, נמצאים בקרבה משותפת. מה יותר נעים ונחמד מאשר להיות ביחד בבית, להתחמם מול קמין העץ ולצפות בסרט? התחושה אשר קמין העץ מייצר היא תחושה כפרית וחמימה- תחושה של בית .

על מנת לקבל חום מלטף ונעים ולנצל את יעילותו של קמין העץ, יש לבחור את העצים האיכותיים ביותר אשר ישרפו לאיטם, וייצרו חום לאורך שעות ארוכות. כך תימנעו מעיסוק בהזנת העצים (לוגים) לקמין העץ מידי מספר שעות ותהנו מחום מלטף. בחרו עץ יבש, בעל חורים ונזקים מעטים, ככל הניתן. עדיף להשתמש בבול עץ אמיתי, החתוך לרבעים.

העצים שיתאימו להסקה נכונה ובעירה לאורך זמן הם: עצי הדר, אקליפטוס ועוד.

קמין עץ – אנרגיה אחרת

כאשר משתמשים באמצעי חימום כמו קמין עץ האנרגיה היא הרבה יותר רגועה ושלווה, ומספקת ליושבי הבית אווירה נינוחה, וזאת בהנחה כי העצים להסקה נבחרו בצורה מוצלחת.

את בולי העץ לקמין מומלץ לאחסן במקום יבש ומאוורר, ובמקום מקורה, אשר ימנע מבולי העץ להירטב מהגשם ולתפוס לחות, ובכך תבטיחו כי בחורף הבא, קמין העץ יספק לכם חימום אופטימלי.

עצה נוספת שכדאי לאמץ: דאגו לעצי הסקה לקמין טרם החורף, כך תוכלו להוזיל עלויות ולוודא כי אכן הלוגים שתרכשו יבשים ואיכותיים דיים לשימוש בקמין עץ.

מעוניינים בפרטים נוספים אודות קמין עץ? צרו קשר עוד היום וקבלו סיוע מנציג מקצועי.