“זו היתה חמימות (בלתי) חולפת…”- חימום של פטריות חימום לא יחלוף

הן מגיעות מהתקרה, לעיתים בצורת מאוורר או פרופלור, נתלות מהקיר, משולבות על עמוד, מגיעות עם מגוון גופי חימום, מעוצבות להפליאף ומשתלבות נהדר כחלק מהנוף, הן מתאימות למתחמים סגורים ולמתחמים פתוחים, ואף משמשות גם כתאורה נעימה ורומנטית. הן מבוקשות מאוד, והן נמצאות כבר כמעט בכל מקום, במחיר שווה לכל כיס תוכל גם אתה ליהנות מחימום של 24 שעות!
במאמר זה נציג את ההמצאה שמשדרגת את החורף- פטריות חימום
היכרות עם המוצר: פטריות חימום
פטריות חימום מבוססת על טכנלוגיית גז, ומיועדת לחללים פתוחים. כמו כן, קיימות גם פטריות חימום חשמליות שמופעלת על ידי חשמל, ומתאימות יותר לחללים סגורים. למרבית פטריות החימום החדשות מנגנון בטיחות יעודי, שיכבה אותן בעת של נפילה.
ניתן לבצע שימוש פרטי ומסחרי בפטריות חימום, שכן המגווון בגדלים ובצורות הקיים בשוק רחב ומתעדכן תדיר.
פטריות חימום קלות מאוד לניקיון, ואף קלות יותר לתחזוקה מפתרונות חימום אחרנים שבה
לפטריית החימום החשמלית ישנם מספר יתרונות הנובעים מהמבנה המיוחד שלה:
הפטרייה עגולה ומפזרת חום ברדיוס בצורה מעגלית, כך שפטריה אחת יכולה לתת מענה לחלל יחסית גדול, ולא רק נקודתית בהשוואה לתנורים למשל.
פיזור החום הינו מיטבי, כיוון שפטריית החימום מוגבהת, החום שהפטרייה פולטת נעים, ומעלה באופן כללי את טמפרטורטת הסביבה, והוא אינו “שורף” ואינו מייבש את האוויר בחלל.
כמו כן החימום הוא ללא ריח לוואי, בשל החומרים מהם עשויות פטריות החימום.

מפרט טכני פטריות חימום

פטריות חימום על עמוד עשויות להגיע לגובה של עד 240 ס”מ וישנן פטריות חימום רבות הניתנות לתליה מהקיר או מהתקרה. בממוצע עלות ההפעלה של פטריית החימום לשעה הוא 1.5 ש”ח. כל הפטריות הקיימות במלאי הן פטריות חימום העשויות ממתכות איכותיות שונות ובעלת תו תקן ישראלי.
קיימות פטריות עם תוספת של מווסתי זמן (טיימרים).
מלבד המבנה בעל צורת הפטרייה, קיימות פטריות חימום טלסקופיות, בעלות מוטות טלסקופים מתכווננים, מתאימות לחימום חיצוני ופנימי, כמו כן עם הגנת כיבוי בעת נפילה, גם כן עשויוות מנירוסטיה ו/או אלומיניום.

צרו עמנו קשר לייעוץ בנוגע לרכישת פטריות החימום המתאימה לצרכיך ולביצוע הזמנה .