ישיבה במרפסת בימי החורף הקפואים יכולה להיות לא נעימה כלל, אך יש לכך פתרון בדמות פטריות חימום גז. פטריות חימום הן פתרון יעיל ויצירתי במיוחד שמאפשר ישיבה באוויר הפתוח גם בשעות הכפור בערב. בעזרתן ניתן לשבת בחוץ ולארח בנוחות וליהנות מחום איכותי ומלטף. 

כיצד פטריות חימום גז פועלת? 

פטריות חימום המבוססות על גז מפיצה חום נעים לרדיוס של עד עשרה מטרים, הכול בהתאם לדגם ולעוצמות המופקים מהפטרייה. בתוך הפטרייה עצמה מותקן בלון גז שאותו ניתן להחליף כאשר הוא נגמר, המנגנון הפנימי דומה לתנור חימום רגיל. הצורה של הפטרייה והמנגנונים הפנימיים של גוף החימום מובילים לחיסכון בצריכת הגז, כך ניתן ליהנות מחום רב ולאורך זמן תוך חיסכון בכסף. 

פטריות מעוצבות

כיום ישנם עיצובים שונים של פטריות חימום אותם ניתן להתאים לכל צורך ולכל חלל. יש פטריות מעודנות במיוחד שמותאמות למרפסת האישית בבית ויש פטריות מסיביות שמתאימות לשימושים מסחריים או למרפסות של מסעדות. הן מגיעות בדוגמאות, צבעים ועיצובים שיכולים להתאים למקומות רבים ולספק את החימום הנדרש בחורף. 

יתרונות פטריות חימום המופעלות בגז

פטריות חימום המופעלות בגז טומנות בחובן יתרונות רבים. הן מתאימות לשימוש בחוץ בעיקר ויכולות להיות יעילות בחימום באוויר הפתוח. הן מתאימות למרפסות ולבילוי במרפסות בימי החורף הקרים. הן מתאימות לאירוח בגינה, למסעדות ולמקומות בהם יש צורך להשתמש במרפסות חוץ, כמו למשל אזורי המתנה בבניינים מסחריים.

יתרון נוסף של פטריית החימום הוא שניתן להעביר אותה ממקום למקום בקלות. הפטרייה מופעלת עם בלון גז שנמצא בתוכה ולכן אין לה שום צורך בחיבור לחשמל. באופן כזה ניתן להציב אותה בקלות גם באמצע מדשאה, או להזיז אותה ממקום למקום על פי הצורך. 

עוד יתרון של פטריית החימום היא החום הנעים המופק ממנה. פטריית החימום בגז מפיקה חום נעים ומלטף שאינו מייבש את האוויר סביבו. כמו כן, הפטרייה עצמה דקורטיבית ונעימה למראה ולכן היא אינה פוגעת באסתטיות של המקום שבו היא מונחת. 

בחירת פטריית חימום 

כאשר בוחרים פטריית חימום גז יש קודם לתת את הדעת למיקום הפטרייה. לדוגמה, אין צורך לרכוש פטרייה גדולה של רדיוס 10 מטרים אם מדובר על אזור קטן יחסית הדורש חימום. כמו כן, אין סיבה לרכוש פטריית חימום קטנה כאשר הצורך הוא במיקום נרחב יחסית.

מומלץ כמובן לרכוש מוצרים באחריות, עם תו תקן ומחברה ידועה ומוכרת. אנו בחברת BUYLINE מציעים מגוון דגמי פטריות חימום גז איכותיים – עם פירוט מלא באתר ובמחירים נוחים.