אם חיפשת אחר תנור חימום איכותי ועוצמתי שמתאים לחוץ וגם לא צורך הרבה חשמל, תנור חימום אינפרא הוא ככל הנראה המכשיר עבורך. מדובר על פתרון החימום החיצוני האיכותי ביותר כיום הכולל יתרונות רבים שהופכים אותו למשתלם ביותר. החום הנעים המופק מתנור האינפרא ייחודי לו בכך שהוא מלטף, מחמם במיוחד ואינו מייבש את האוויר. 

לבית למשרד ולעסק

תנורי חימום באינפרא מיועדים לחימום חללים פתוחים שונים, במרפסת החיצונית של הבית ובגינה, למרפסת בעסק ובמשרד, בחללים עבודה פתוחים כמו מוסכים, בגני אירועים ולמסעדות. 

בשטחים פתוחים לא ניתן להפעיל מזגן כי הוא לא אפקטיבי כלל, אך תנורי החימום באינפרא מספקים למקומות אלו חימום איכותי במיוחד שמתאים גם לערבי חורף קרים במיוחד. בעזרת התנורים ניתן ליהנות משהות לכל אורך שעות הלילה בחללים חיצוניים וליהנות מחום מלטף ונעים שאינו מייבש את האוויר. 

יתרונות תנורי האינפרא

לתנורי האינפרא יתרונות רבים, כאשר היתרון המשמעותי שלהם הוא החימום הנעים והאפקטיבי שהם מספקים. יש תנורים בטווחים שונים ולכן יש להתאימם לצרכים, אך גם כאשר מדובר על חלל חיצוני גדול הם אפקטיביים במיוחד. התנורים מעוצבים, חלק מהדגמים בעלי עמידות למים ולכן ניתן להציבם בשעות הלילה כאשר יש טל בחוץ ואף בגשם, עמידות זו גם מאפשרת להשתמש בהם בחדרים רטובים כמו מלתחות בבריכות שחייה. 

יתרון נוסף של דגמי תנור חימום אינפרא ספציפיים הוא שניתן לכוון בהם את עומת החום ולהתאים אותם למקומות שונים על ידי הזזה. כך למעשה ניתן להתאים אותם בשלבים שונים של היום למצבים שונים של צריכה בחללים חיצוניים. הם גם נחשבים לתנורים איכותיים וחסכוניים בחשמל ועלות התחזוקה שלהם נמוכה. יתרון משמעותי נוסף שיש לתנורי אינפרה היא העובדה שהם ידידותיים לסביבה. תנורים אלה לא משחררים רעלים לאוויר ואינם שורפים דלק. 

חום מידי ושמירה על הבטיחות

תנור חימום אינפרא מתאים במיוחד להצבה בבתים בהם יש חיות מחמד וילדים קטנים. החום שמופק מהתנור הנו מידי, על ידי קרניים בלתי נראות מפזרות את החום באופן שווה ויעיל בחלל. גופי החימום של התנורים עטופים במתכת ומכוסים במעטפת נוספת של פלסטיק, עץ או מתכת, באמצעות מאוורר קרני החום מתפזרים לחלל סביבם.

מארז התנור עצמו אינו מתחמם, לכן גם אם ילדים או חיות יבואו במגע עם גוף החימום הוא לא יהיה מסוכן ולא יגרום לכוויות. המכשיר גם מאוד נקי ואינו פולט חומרים ולכן אין סיבה לחשוש מלכלוך או ממגע עם חומרים מסוכנים.

רוצה עוד מידע? באתר BUYLINE ממתין לך מרחב גדול של תנורי חימום אינפרא באיכות מעולה, במגוון דגמים ובמחירים מיוחדים.